Hendek’te 2 gün çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer ve İstanbul Milletvekili Özgür Karabat ilk olarak CHP Hendek İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya geldi. Milletvekillerini CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve Yönetimi karşıladı.

CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer ve İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve partililer ile birlikte Esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

Esnafı ziyaret eden CHP heyeti sorunları dinlediler. Esnaf ziyaretinin ardından CHP heyeti daha sonra Hendek Küçük Sanayi Kooperatif Başkanlığı seçimini kazanan Sedat Demirel’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

CHP heyeti Küçük Sanayi esnafını da ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar “Küçük Sanayi Kooperatif Başkanlık Seçimlerinde ve yeni seçilen Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Sayın Sedat Demirel ve yönetimine başarılar diliyoruz. Esnaf zor durumda borç yükü altında ezildi, artık sadece günü kurtarmak için çalışıyor. Sanayi Esnafımızın çarklarının dönmesi için bir an önce destek bekliyor” dedi.

CHP Milletvekilleri, CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ikinci günde Çamlıca ve Puna Mahallelerinde vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi.

Esnaf ve Vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP heyeti bir süre vatandaşlarla sohbetin ardından ilçeden ayrıldılar.