Hendek İnşaat Tadilat
CHP Hendek İlçe Teşkilatında Başkan Metin Öztürk’ün istifasının ardından 24 Haziran’da yapılacak Olağanüstü Kongre öncesi Selami Karakadı adaylığını açıkladı.

Selami Karakadı , CHP Hendek İlçe Teşkilat binasında yaptığı adaylık açıklamasına çok sayıda partililer katıldı.CHP Hendek İlçe Başkanlığı adaylığını açıklayan Selami Karakadı’nın konuşmaları partilileri memnun ederken sık sık alkışlarla kesildi.

CHP İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Selami Karakadı “Amacımız Bu olağan üstü Kongre sürecinde birlik ve beraberliğin sağlanması kırgınlıkların bir kenarda bur akılarak yarın için temiz bir sayfa açılması yönünde bütün çabalarımız gayretlerimiz bu gün için bu şekildedir. Asıl bundan sonra yarış başlayacak bu çatının altında değil bu çatının dışında yüzümüz artık yüzümüz topluma bu ülkeye bu ülkenin sorunlarına bu ülkenin geleceğine yönelik bütün çabamız ve gayretimiz ve hep birlikte olacaktır.Sadece sizden 24 Haziran'daki bu  kurulda oy istemiyorum sizden bizim verdiğimiz sözün arkasında olduğumuzun  inanmanızı ve sizinde  aynı sözü vermenizi ve güvenmenizi istiyoruz. Amacımız topluma en iyi hizmeti vermek bu  hepimizin  tüm insanların borcu biz de bu yolda bunu yapmak zorundayız. Çünkü biz bu ülkede bu memlekette  burada yaşıyoruz. Hayatımızda her an soluk alıp verdiğimiz bütün ürünler bu siyaset kurumları ve yönetiminin ürünleridir. Burada memnun olduğumuz memnun olmadığımız bütün noktaların eseri bizlerin bu çabaları sonucu ortaya çıkmaktadır. Eğer şikayetçiysek elimizi taşın altına koymamız germemektedir. Amacımız topluma hizmet, hedefimiz yerelde ve genelde iktidar olmaktır.  Bundan sonra  aldığımız her nefes alışımız bununla alakalı olacaktır” dedi.

Partililer adaylık açıklamasının ardından Selami Karakadı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak tebrik ettiler.