Hendek Vadi Emlak
 

CHP Hendek İlçe Teşkilatı kadın kolları seçimleri yapıldı.Seçim sonucu tek liste ile seçime giden Nevin Şeşen Kuru güven tazeledi.

CHP Hendek İlçe Teşkilat binasında yapılan seçimlere CHP Kadın Kolları İl Başkanı Melek Yılmazer,İl yönetimi,CHP Hendek İlçe Başkanı Ahmet Bayram,CHP Hendek Kadın Kolları Başkanı Nevin Şeşen Kuru,İlçe yönetimi ve partililer katıldı.

CHP Hendek İlçe teşkilat binasında yapılan seçimler öncesinde Divan Başkanlığını Güler Erdemli,Üyelikleri  Naime Eraslan,Meral Erdemli ve Fahriye kalmış yürüttü.

CHP Hendek Kadın Kolları başkanlığı seçimlerine tek liste ile giren mevcut başkan Nevin Şeşen Kuru yaptığı konuşmada “1980 darbesinden sonra uzun yıllar yapılamayan kongremizde %33 cinsiyet kotasıyla kadının yönetimlerde var oluş mücadelesinin ilk adımlarını Sakarya’da atıyoruz.Yeter ki kadınlarımız çalışmak istesin,içindeki gücü hissetsin.Bu gücü hisseden her kadınımızın yanındayız.Kongremiz hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından seçime tek liste ile giden Nevin Şeşen Kuru,75 delegenin 62 oy’unu alarak güven tazeledi.CHP Hendek İlçe Başkanı Ahmet Bayram güven tazeleyen Kadın Kolları Başkanı Nevin Şeşen Kuru ve yönetimini kutlayarak tebrik etti.

Seçimlerin ardından CHP Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Nevin Şeşen Kuru,Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.Gülcan Ardınç,Nazlı Nal Baylan, Selamet Bostancı, Perihan Güngör Şişmanoğlu,Serpil Yetim

Yönetim kurulu yedek liste ise Şengül Aşar,Güler Erdemli, Sezen Eşme ve Suzan İmre’den oluştu.