Hendek İnşaat Tadilat
CHP Hendek İlçe Başkanlığı daha önce yönetim kurulunda görev almış partili büyükleri ile kahvaltı ve sohbet toplantısı düzenledi.Katılımın yüksek olduğu toplantıya CHP Sakarya milletvekili Engin Özkoç,Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş,CHP Hendek İlçe Başkanı Yaşar Atik,CHP Hendek Belediye Başkan adayı A.Selami Karakadı ve parti yönetimi iştirak ettiler.

CHP Hendek Belediye Başkan Adayı A.Selami Karakadı\\\'yı programlarda eşi Canan Karakadı yanlız bırakmayarak destek veriyor.

Partili büyüklerini kapıda karşılayan A.Selami Karakadı ve eşi Canan Karakadı konuklarla tek tek ilgilendiler.İlçe Başkanı Yaşar Atik;  biz tüm enerjimiz ve parti yönetimimizle yılmadan Selami KARAKADI’nın yanındayız diyerek katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Konuşmasında Hendek’in Sakarya’nın gülen yüzü olduğunu vurgulayan Ecevit Keleş” burada sizlerle olmak bizleri umutlandırıyor.Biz inandık sizlerde bunu yükseltiyorsunuz”

 

 “Hendek’e her geldiğinde ayrı bir mutluluk ve heyecan duyduğunu bu coşkunun partimize güç kattığını söyleyen Engin Özkoç,bu bir hayal değil 34 yıl sonra partimizin ilimizde milletvekili çıkarması bu emek ve coşkunun eseridir.”dedi.

A.Selami Karakadı ”bizler her şeyimizle bu işe başkoymuş durumdayız,Allah izin verdiği sürece  tüm bedenimiz ve ruhumuzla çalışmaya devam edeceğiz.Tüm köylerimiz ve mahallelerimizi kapı kapı dolaşıyoruz.Türkiye yönetim açısından tıkanmış durumda,İlçemizdeki adaletsizlik ve hukuksuzluğada artık dur demenin zamanı geldi.1 Nisanda şakamı olacak gerçekmi ,biz 1 Nisanda bu değişimin Hendek’te gerçek olacağına yürekten inandık,bunun için çok çalışıyoruz,bizi çağırdığınız her yere kar kış demeden geleceğiz. Siz büyüklerimizin fikirleri bizler için çok önemli katılımınız bize güç verdi,onur verdi”