Hendek İnşaat Tadilat
 

CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetim Kurulu üyeleri Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve Muhtarlar ile dernek binasında bir araya geldiler.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek muhtarların özlük hakları ile ilgili sıkıntılarını dile getirdi.

CHP İlçe Teşkilatımız ile birlikte köy ziyaretlerimiz oluyor. Ziyaretlerimizde çok dikkatimizi çeken şu durum oluyor. Köylere ziyarete gittiğimizde vatandaşlarımızda açıkça görülen bir çekingenlik var. Adeta 12 Eylül öncesi korkular hortlamış gibi. Samimi olarak söylüyorum.Partili bir kişi geliyor bize diyor ki ,üye olamıyorum.Nedenini ise yeğenim okulu bitirdi işe girecek bir sıkıntı olur diyor.Bakın kendi değil,çocukları değil, yeğeni söz konusu.Ben iyi bir partiliyim desteğim var ancak sizlerin yanında görüldüğüm takdirde ben esnafım, sıkıntıya girerim tedirginliği içinde.Bu ülkede bu işler bu noktaya vardıysa, vatandaş bu kadar korkutulduysa.Hükemetten, vatandaş ve ülke olarak ümit beklemek mümkün değil ”dedi.

CHP Yönetim Kurulu Mehmet Kara ise İlçe Bşkanı Selami Karakadı’nın konuşmalarına ilan edilmemiş sıkı yönetim yorumunu getirdi.

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetim kurulu üyeleri Muhtarlar Derneği ziyaretinin ardından Hendek Ensaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel ve Berberler Odası Başkanı Vahdet Çilek’i ziyaret ettiler.

CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı Esnaf Odası ve Berberler Odası Başkanını ziyarette ise “Vatandaşların siyasi bir güce talepleri var.Çok açık bir şekilde rahatsızlık var.Vatandaşlarımız bunaldı.Vatandaşlarımız çekinleğinden dolayı susuyor.CHP olarak seçim çalışmalarına aralıksız devam edeceğiz.Esnaf Odası Başkanımız M.Yaşar Demirel ve Berberler Odası Başkanımız Vahdet Çilek’e teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel ve Berberler Odası Başkanı Vahdet Çilek CHP ilçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetim Kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek kapılarının her zaman açık olduğunu ifade ettiler.