Hendek Vadi Emlak
Hendek’te yerel seçim çalışmalarına ara vermeksizin devam eden CHP Hendek Belediye Başkan adayı A. Selami Karakadı esnaflarla birlikteydi.M.Sencer caddesi ve A.Türkeş caddesindeki esnafları tek tek ziyaret edip karşılaştığı vatandaşların sorun ve önerilerini dinleyen Selami Karakadı düşüncelerini paylaştı.

Karakadı  “Hendeğe hizmet için yola çıktım,hizmeti en iyi şekilde aktarmanın yolu halkımızın beklentilerini anlayıp dinlemekten geçiyor,Hendek gelişmeye açık bir ilçe,sorunların çözümünde Hendeklinin katılımı ve fikri bizim için çok önemli.İlçe örgütümüz,kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla hergün halkın içinde olacağız,halkımızı dinleyeceğiz.

Biz Hendek için yapılan hizmetleri önemsiyoruz,ama bugün A.Türkeş caddesinde yaptığımız esnaf gezimizde caddedeki boş dükkan sayısı göz önüne alınırsa,esnafın durumu ortada, esnaflar günü kurtarma evine ekmek götürme çabasında.Hal böyleyken Kemaliye mahallesindeki Kentsel dönüşüm adı altındaki rantsal dönüşümle,yapılacak yüzlerce yeni işyeri ne yapacak ilçe esnafı anlamış değil.Biz Hendeğin ve Hendeklinin gülen yüzü olacağız,kapısı herkese açık,katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacağız“