Hendek İnşaat Tadilat
CHP Belediye Başkan Aday Adayı Selami Karakadı Keramali Göl Yayla Projesini açıkladı.

CHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Selami Karakadı ve çalışma arkadaşları Çamlıca Beldesi’ne bağlı Keremali Göl Yayla mesire alanında incelemelerde bulundu.

CHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Selami  Karakadı  30 Mart 2014’te göreve geldiklerinde turizm alanında da Hendeğe hizmetlerinin olacağını belirtti. Bu hizmetlerden bir tanesinin de Göl Yayla’ya yörenin doğası ile uyumlu bir turistik tesisin yapılmasını katkı sağlamak olacak.

Tesis yılın 12 ayı faaliyette bulunarak hem istihdam sağlayacak hem yörede üretim ve ticaretin gelişmesine katkı sağlayacak. Yöreye yakın büyük şehirlerde yaşayan insanlar dinlenmek ve doğa ile baş başa zaman geçirmek üzere tesislerde konaklamaya gelecekler.  Evlerine dönerken yöreye ait başta tarım ve hayvancılık ürünleri ve yöredeki kadınların el emeklerinide satın alarak bölgenin kalkınmasına katkı sağlayacaklar.

Selami Karakadı benzer projeleri Dikmen ve yöresi için hayata geçireceklerini belirtti. Gerek turizm gerek diğer alanlardaki projelerini seçim çalışmalarının ileriki aşamalarında daha kapsamlı bir şekilde Hendek halkı ile paylaşacaklarını açıkladı.