Hendek Vadi Emlak
Süper Lig ekiplerinden Kazımiyespor’da Başkan Ahmet Atçı’nın istifasının ardından açıklamalarda bulunan Kazımiye Muhtarı Fevzi Cesur, “Lige katılıp katılmayacağımız belli değil” dedi.

Henüz karar yok

Kazımiyespor’da yeni sezon öncesinde Başkan Ahmet Atçı’nın ve yönetim kurulunun görevinden istifa etmesi sonrası yaşanan belirsizlik sürüyor. Atçı’nın ve yönetim kurulunun istifası sonrası takımın lige katılıp katılmayacağı konusunu değerlendiren Kazımiye Muhtarı Fevzi Cesur, “Kararı önümüzdeki günlerde vereceğiz. Şuan için belli olan bir durum söz konusu değil” şeklinde konuştu.

Köy halkıyla birlikte

Kazımiye Muhtarı Fevzi Cesur, lige katılma kararını köy halkıyla birlikte yapacakları görüşmenin sonunda vereceklerini söyledi. Muhtar Cesur, “Kazımiyespor’un onurunu, gururunu  spor kamuoyunun malzemesi yapacak değiliz. Kazımiye olarak gereken yapılacaktır.Başkan ve Yönetimine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim” dedi. Eski Başkan Atçı da takımın lige katılması durumunda malzemeler ile birlikte 10 Bin TL yardım edeceklerini ifade etti.