Hendek Vadi Emlak
AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Hendek’te köy ziyaretlerine aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Milletvekili Hasan Ali Çelik’in köy ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz eşlik etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Yağbasan Köyünde her yıl düzenlenen geleneksel 7.İftar programına katıldı.İftar programının ardından Milletvekili Hasan Ali Çelik ,Yağbasan Köyü halkı ile sohbet ederek köylülerin sorunlarını  ve isteklerini dinledi.

Yağbasan köyünde ki iftar programın ardından AK Parti Milletvekili Hasan Ali Çelik beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz ile birlikte Sukenarı ve Sofular köylerini ziyaret ederek Köylüler ile bir araya geldi.Ziyarette Köylü Vatandaşlar Milletvekili Hasan Ali Çelik’e , çevresel duyarlılık  , tarımsal konularda destekler ve sorunlar ile ilgili taleplerini dile getirerek bu konuda çalışmaların yürütülmesini istediler.

Sohbet havasında geçen ziyarette vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen AK Parti Milletvekili  Hasan Ali Çelik talep edilen ve istekler konusunda yetkili merciler ile görüşülerek çözüm noktasında ellerinden gelen çalışmaları yapacaklarını ifade etti.