Hendek Vadi Emlak
Hendek’te ÇEKSOY (Semerkand) Çevre Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma Derneği Yaz Kuran kursu öğrencileri ,Kuran derslerinin yanı sıra çeşitli sosyal aktivitelerle stres atıp eğleniyorlar.

Okulların tatil olması ile birlikte ÇEKSOY Derneği tarafından da öğrencilere Yaz Kuran kursu eğitimi verilmeye başlandı.ÇEKSOY Derneği Kuran-ı Kerim kurslarının yanı sıra öğrencilere piknik ve halı saha futbol turnuvası organizasyonu yapıyor.

Emekli İmam Fehmi Duysak ve Organizasyon sorumlusu Ergün Erbay nezaretinde Öğrenciler Kuran-ı Kerim eğitiminden boş kalan zamanlarda düzenlenen organizasyonlarla stres atıp gönüllerince eğleniyorlar.

Hendek Belediyesi Halı sahasında futbol oynayan öğrenciler hem Kuran-ı Kerim öğrendiklerini hemde eğlendiklerini söyleyerek hocalarına teşekkür ettiler.

ÇEKSOY (Semerkand) Derneği Başkanı Cemil Alkan “Yaz Kuran Kurslarımızda öğrencilirimize Kuran-ı Kerim derslerinin çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek kaynaşmalarını ve daha güzel bir arkadaşlık ortamı kurmalarını istiyoruz.Kuran-ı Kerim kurslarımız süresince çeşitli sosyal aktiviteler yapmayı sürdüreceğiz.Bizlere destek veren ailelerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

Halı sahada futbol oynayan Kuran Kursu öğrencileri hünerlerini sergileyerek futbol resitali sundular.