Hendek Vadi Emlak
Hendek’te maddi sıkıntı yaşadıklarını iddia eden ve 4 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihara teşebbüs eden iki kişi  ikna edilerek binadan aşağı indirildi.

Hendek’te maddi sıkıntı yaşadıklarını iddia eden Levent Hamleci (24) ve Gökhan Bozkurt  (29) ,Prof.Dr.Ayhan Kızıl caddesi üzerinde bulunan 4 katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı.Binanın etrafında güvenlik çemberi kurulmasının ardından Büyükşehir İtfaiyesi Hendek Grup Amirliği ekipleri merdivenli araç ve 112 Ambulans  olay yerinde hazır bulundu.İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekip amiri Komiser İsa Özkan’da bina etrafında atlama ihtimaline karşılık geniş güvenlik önlemleri aldırdı.

İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu ,Komiser Fatih Demiral,Hendek Devlet Hastanesi Psikiyatri doktoru M.Mustafa Özkose ,Zabıta Müdürü Harun Kaynak ve İtfaiye Amiri Yakup Borozancı İntihar etmek isteyen iki kişi kendilerini ikna etmeye çalıştı.Bir süre direnen ve kendilerini ikna etmeye çalışanlardan maddi destek ve çocuklarının Sakarya’da bir dere kenarında beklediklerini söyleyerek ,çocuklarına sahip çıkılmasını istediler.

Bir süre sonra Zabıta Müdürü Harun Kaynak Belediye Başkanı Ali İnci tarafından kendilerine  yardımcı olunacağı sözünü vermesi üzerine İntihara teşebbüs eden Levent Hamleci ve Gökhan Bozkurt inmeye karar verdi.İkna edilen iki kişi Polis tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülerek ifadeleri alındı.

İntihara teşebbüs eden Levent Hamleci’nin daha önce de intihara teşebbüs ettiği ve Cinayet ve İntiahara yönlendirme,yaralama ve kamu malına zarar verme gibi suçlarının olduğu öğrenildi.