Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Cango Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan SAÜ Eğitim Fakültesi öğrencileri final sınavları öncesi Selman Dede Mesire’de mangal keyfi yaptı.

 Hendek’te üniversite öğrencilerine hizmet veren Cango Kız Öğrenci Yurdu işletmecileri İbrahim ve Emin Cango kardeşler, yurtta kalan 120 öğrenciye Selman Dede Mesire’de mangal keyif sundu. Her yıl düzenledikleri mangal partisini artık geleneksel hale getirdiklerini belirten İbrahim ve Emin Cango, kendi elleriyle hazırladığı etleri, öğrencilere ikram etti. Mangal keyfine İbrahim ve Emin Cango’nun aileleri ile yurt personeli de katıldı.

Sınav motivasyonu

Final sınavları öncesi mangal partisinde bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını söyleyen öğrenciler yurt işletmecilerine bu güzel buluşma için teşekkür etti. Yurt sahiplerinden İbrahim Cango, “Geleneksel gale getirdiğimiz mangal keyfini bu yıl öğrencilerimiz finalleri öncesi stres ve motivasyonları açısından düzenledik. Öğrencilerimize her zaman kaliteli hizmet düsturu ile hizmet düsturu ile hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Yurt öğrencileri işletme sahiplerinin yaptığı bu jestin unutulmaz olduğunu belirtti. Mangal ziyafetinin ardından öğrenciler finaller öncesi gönüllerince eğlenerek stres attılar.

Cango Kız Öğrenci Yurdu tarafından Selman Dede Mesire’de düzenlenen mangal partisinde keyifli saatler geçiren öğrenciler, sınav öncesi moral depoladı.