Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Çamsan Fabrikasının düzenlediği Futbol ve Voleybolda dereceye giren takımlar kupalarını aldı

Hendek’te düzenlenen Çamsan Futbol ve Voleybol Turnuvası’nda dereceye giren takımlara Elmas Garden İnn Otel’de düzenlenen iftar yemeğinin ardından kupaları verildi.

İftarda buluştular

Hendek’te yapılan Çamsan Futbol ve Voleybol Turnuvaları’nda derece alan takımlar  Elmas Garden İnn Otel’de verilen iftar yemeğinin ardından kupalarını aldı. İftar yemeğine Çamsan Fabrikalar Genel Müdürü Refik Suat Kılıç, Genel Müdür Yardımcıları Metinay Topkaya,Erdoğan Erkan, Fabrika Müdürü Latif Görece, yöneticiler ve personel katıldı.

Güzel turnuva oldu

Çamsan Fabrika Müdürü Latif Görece ise dostluk ve centilmenlik içerisinde turnuvayı tamamlanmasından ötürü mutlu olduğunu belirtti. Müdür Latif Görece, “Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eriyorum. İyi bir organizasyon oldu” dedi. Öte yandan Çamsan Genel Müdürü Refik Suat Kılıç, centilmenlik ve dostluk çerçevesinde geçen turnuvadan dolayı tüm takımları tek tek kutlayarak dereceye girenleri kutladı.

 

Şampiyon Milanlı Bakım takımına kupasını Çamsan Genel Müdürü Refik Suat Kılıç verdi.

Kupa töreninde Fabrika Müdürü Latif Görece turnuvayı baştan sona takip eden Haberhendek.com internet sitemiz adına plaket takdim etti.

 

Çamsan Voleybol Turnuvası’nda ise şampiyon Parkelam, ikinci Kartallar, üçüncü ise Real K.G oldu.

Çamsan Futbol ve Voleybol Turnuvasına katılan tüm takımlara plaket ve katılım belgesi takdim edildi.

 

Minik Yusuf Mete’nin plaket sevinci

Çamsan Fabrikası’nın Elmas Garden İnn Otel’de düzenlediği kupa ve plaket töreninde Çamsan Fabrikası Mühendisi Ferdan Susaman bölümünün aldığı plaketin sevincini minik oğlu Yusuf Mete Susaman ile birlikte yaşadı. Minik Yusuf Mete Susaman, annesinin aldığı plaketi elinden bırakmayarak gecenin neşe kaynağı oldu. Anne Ferdan Susaman da plaketi oğlu için aldığını söyledi.