RENKLİ ANLAR

ÇAMSAN Entegre'nin geleneksel resim yarışmasının 7’ncisi entegre üretim tesislerinin bahçesinde gerçekleştirildi. Yapılan etkinlikte şirket çalışanları ve çocukları doyasıya eğlendiler. Çalışanları ve ailelerine yönelik gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerle örnek olan ÇAMSAN’ın geride kalan etkinliği renkli anlara sahne oldu.

GÜN ŞENLENDİ

Fabrika çalışanlarının ve ailelerinin kaynaşması, minik çocuklarının eğlenmesi için planlanan etkinlik birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. İnsan kaynakları departmanı alana gelen konukları kapıda karşılayıp gün boyu eğlenmeleri için seferberlik ilan etti. Kahvaltı ile başlayan organizasyon, çocukların dansları ve yarışmasıyla sürerken finalde veliler ve çocuklar adeta pistin tozunu attı.

STRES ATTILAR

Alanda kurulan şişme oyun grupları gün boyu çocukların hizmetindeydi.  Öğle yemeği için hazırlanan menü misafirlere ikram edildi. Çocuklar ve yetişkinlere özel çalınan müzik eşliğinde eğlencenin dozu hiç düşmedi. Çocukları ile birlikte yöresel oyun havaları oynayan ÇAMSAN personeli yılın stresini attı. Çok güzel bir gün geçirdiklerini belirten çocuklar önümüzdeki sene olacak etkinlikleri şimdiden merakla beklediklerini belirttiler.

ÇOCUK OYUNLARI

Oyun gruplarının yanında, çocuklar ve aileleri ile birlikte sokak oyunları da oynandı. Mumyalama oyununda kıyasıya yarışan personeller ve çocukları en kısa sürede en iyi mumyayı yapmak için yarıştılar. Sepet ve mandal oyunu da kıyasıya mücadeleye sahne olurken çekişmeli oyunun şampiyonu bombastikler takımı oldu. Oyunlardan sonra bütün çocuklara dondurma ikram edildi.

RESİM YARIŞMASI

3 farklı kategoride gerçekleştirilen resim yarışması da günün en heyecanlı anlarına sahne oldu. 1 saat süre boyunca hayallerini çizmesi istenen çocuklar renkli boyalar ile hayallerini kağıda yansıttılar. Her katılımcıya pastel boya seti ve resim defteri hediye edilen yarışmada dereceye girenleri profesyonel resim öğretmenleri belirledi. Dereceye giren miniklere tablet, bisiklet, scooter, satranç takımı gibi hediyeler verildi. Resim yarışmasında dereceye giren isimleri İK Şefi Ayşegül Aygün açıkladı. Katılan tüm çocuklara ise günün hatırasına madalya takdim edildi.

 

 RESİM YARIŞMASINDADERECEYE GİRENLER

 

 06 – 07 YAŞ GRUBU

ÜÇÜNCÜ

FATMA YAĞMUR KÖSE

İKİNCİ

ADEN LİNA KAYALAR

BİRİNCİ

BEGÜM SENA GÜRSOY

 

08 – 09 GRUBU

ÜÇÜNCÜ

KAAN AY

İKİNCİ

ERİM AKİF KİRPİTÇİ

BİRİNCİ

HİRANUR ÖZDEMİR

 

 10 – 13 YAŞ GRUBU

ÜÇÜNCÜ

EYÜP YAMAN

İKİNCİ

MELİS YAKUPOĞLU

BİRİNCİ

ALPEREN HAYIRLI