Hendek Vadi Emlak
Hendek Çamsan Fabrikası aile pikniği Sapanca Yanıkköy Meşale parkta gerçekleşti.

Sapanca Yanıkköy Meşale parkta Fabrika sekreteri Ayşe Aydoğdu’nun organizasyonu ile gerçekleşen Çamsan Aile Pikniğine Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Erkan,Fabrika Müdürü Latif Görece , fabrika personeli ve aileleri katıldı.

Çamsan aile pikniği  iki ayrı güne bölünmesi ile gerçekleşen piknik organizasyonunda fabrika personeli aileleri ile birlikte gönüllerince eğlenerek hoşça vakit geçirdiler.Piknikte çocuklar için eğlence parkları kuruldu.Personel için çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenlendi.

Piknik organizasyonunda çeşitli yarışmalarda fabrika personeli kıyasıya mücadele ederken yarışmayı kazananlar büyük mutluluk yaşadı.Zevkli ve eğlenceli geçen Çamsan Aile pikniğinde ikramların yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Erkan ve Fabrika Müdürü Latif Görece tarafından yarışmalarda başarılı olanlara ödüller verildi.

Çamsan Fabrika Müdürü Latif Görece “Düzenlediğimiz aile pikniğimiz ile hem çalışanlarımızın kaynaşması hemde stres atmaları yönünden güzel geçti.Çamsan Fabrikamız büyük bir ailedir.Çeşitli sosyal aktivitelerimiz düzenli olarak devam edecektir.Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Çamsan Fabrikası aile pikniği diğer personellerin katılacağı ikinci kısım piknik organizasyonu  7 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek.