Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Çamlıca Beldesi Yeşiller Orta Okulu öğrencileri  Adapazarı Cemal Kamacı Spor salonunda yapılan güreş ligi müsabakaları sonucunda okul öğrencileri, 2 birincilik ve 1 üçüncülük alarak gelecek için umut vaat ettiler.

Çamlıca Yeşiller  mahallesinde bulunan spor salonundaki güreş  antrenmanlarına katılan öğrenciler ,spor  yaparak kötü alışkanlıklardan korunma ,aynı zamanda içlerindeki yeteneklerin ortaya çıkmasında fırsat gördükleri güreş sporuna  oldukça ilgi duymaktadırlar.Yeşiller  Orta Okul ‘un 7.sınıf öğrencileri,Sadık Sarı 59 kiloda il birincisi ,Sezer Deniz,38 kiloda il birincisi,8.sınıf öğrencisi Enes Sözlü ‘de 30 kiloda il 3. Olarak okullarına madalya ile dönmenin  büyük onurunu yaşadılar.

   Yeşiller Ortaokulu Müdürü Şenol Arslan,”öğrencilerimizle gurur duymaktayız,beldemizde,okulumuzun hemen yanında spor salonunun olması bizim için büyük bir avantaj,bu yüzdende öğrencilerimiz rahatlıkla antrenmanlara katılmaktadırlar.Velilerimizde çocuklarının spora gitmelerinden oldukça hoşnut olmaktadır ve onları yüreklilikle desteklemektedir ,gelecekteki turnuvalarda da öğrencilerimiz minderlerde  okulun desteğini arkasında hissederek  güreşeceklerdir” dedi.