Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Yurt Mahallesi sakinleri, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin girişimleri ile başlatılan Camii ve Sosyal alan yapımı ile ilgili olarak Hendek Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Hendek Belediyesi Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan ve Aksu Mahallesi Muhtarı Hasan Kara bir araya geldi, istişareler yaptı.

Sohbet havasında geçen istişareler sonrası konuşan Alkan, bizler Hendek Belediyesi olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. İlk olarak Mimar ve Mühendis arkadaşlarımızı buraya yönlendirelim ve nasıl bir yol izleyeceğimizi görelim sonra devamı gelecektir, şimdiden hayırlı olsun diye konuştu.

Aksu Mahallesi Muhtarı Hasan Kara ise Mahallemize böyle bir eser kazandırabilmek adına üzerimize düşen bir konu olursa bizler de destek olmaya hazırız, Mahallemiz için hayırlı olsun diye konuştu.

Konuşmalar sonrası Camii ve Sosyal alan için incelemeler yapan Vatandaşlar daha sonra toplu fotoğraf çekilerek, inşallah bundan sonraki fotoğrafımızı Camiimizin önünde çekileceğiz. Mahallemize yapılacak olan Camii ve Sosyal alan için desteklerini bizlerden esirgemeyen başta Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İnci’ye, Hendek Belediyesi Meclis Üyemiz Sayın Mahmut Nedim Alkan’a, Aksu Mahalle Muhtarımız Sayın Hasan Kara’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz diye konuştular.