Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Personeli Ömer Soylu’nun oğlu Barış Soylu’yu misafir ederek jest yapan Tarımsal Hizmetler Müdürü ve ekibi pasta keserek başarılarının devamını diledi.
PASTA KESTİLER
Hendek Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü U-15 Grekoromen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda genç yaşta üçüncü olarak Hendek’i gururlandıran Milli sporcu Barış Soylu’yu misafir etti. Tarımsal Hizmetler Müdürü ve Müdürlük personelleri tarafından Soylu ailesinin evladı Barış Soylu’ya başarılarından dolayı pasta kesilerek jest yapıldı.
BAŞARILAR DİLEDİLER
U-15 Grekoromen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda neredeyse imkansızı başararak kendisinden yaşça büyük rakipleri eleyip Avrupa 3’ncülüğü elde eden Barış Soylu’yu tebrik eden Müdür, “ Değerli çalışma arkadaşımız Ömer Soylu’nun kıymetli evladı Barış Soylu’yu tebrik ediyoruz. Elde ettiği başarı ile ailesi başta olmak üzere tüm türk halkını gururlandıran ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayan sporcu kardeşimize başarılarının devamını diliyorum. Bu başarıda emeği geçen hocalarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
BABA SOYLU TEŞEKKÜR ETTİ
Evine Avrupa 3’ncüsü olarak dönen evladı Barış Soylu için ne kadar gurur duysak azdır diyen baba Ömer Soylu ise; “ Değerli çalışma arkadaşlarıma ve Kıymetli Müdürüme ve çalışma arkadaşlarıma bu jest ve sürprizleri için teşekkür ediyorum. Rabbimize şükürler olsun evladımız bizlere ve ülkesine güzel duygular yaşattı. Bu başarıda hocalarının emekleri büyük hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından pasta kesilerek günün anısına Soylu ailesi ile fotoğraf çekildiler.