Hendek Vadi Emlak

Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda final heyecanı yaşandı. Karasu Güven ile Hendek Boğazspor’un karşılaştığı maçta şampiyonu penaltılar belirledi. Penaltılarla maçı 5-4 kazanan Hendek Boğazspor kupanın sahibi oldu.

5-4

Erenler Stadı’nın ev sahipliğinde 9’uncu Büyükşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda final heyecanı yaşandı. Karasu Güvenspor ile Hendek Boğazspor’un karşılaştığı müsabakayı Büyükşehir belediye Başkanvekili Adem Kümbet, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, yönetim kurulu üyeleri ve iki takım yöneticileri izledi.

 

Hendek Boğazspor ile Karasu Güvenspor maçında normal süre Bahadır ve A.Kadir’in penaltı golleriyle 1-1 sona erdi. Şampiyonu penaltı atışlarının belirlediği karşılaşmayı Birol, Davut, Levent ve Gökhan’ın golleriyle 5-4 kazanmayı başaran Hendek Boğazspor şampiyon oldu. Müsabakanın sonunda şampiyon sporcular büyük mutluluk yaşadı.

Şampiyon Hendek Boğazspor’a kupasını Büyükşehir Belediye Başkanvekili Adem Kümbet verdi.

Final maçının hakemlerine protokol üyeleri plaket takdim etti.

Hendek Boğazspor yönetimi ve sporcular kazandıkları kupanın sevincini doyasıya yaşadı. Futbolcuların mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Takımının kupa kazanmasında başrolü oynayan kaleci Çetin’i arkadaşları maçın sonunda omuzlarına aldı.

Hendek Boğazspor: 5

Karasu Güvenspor: 4

Saha: Erenler Suni

Hakemler: Yunus Eren** Uğur Muslu** Hatan Adlı**

Karasu Güven: Kubilay** Alptuğ** Gökay** Resul** R.Kaan** Mustafa** Bahadır** Berkan** Hasan** Ceyhun** A.Kadir** Fatih** Recep**

Antrenör: Adnan Çetin

Hendek Boğazspor: Çetin*** Davut*** Gökhan*** Birol*** Bahadır** Levent*** Hakan*** Uğur*** Tarık*** Uğur*** M.Ali***

Antrenör: Aslan Taşkın

Goller: Dk.14 Bahadır (Hendek Boğaz), Dk.87 A.Kadir (Karasu Güvenspor)

Penaltılar: Birol, Davut, Levent Gökhan (Hendek Boğaz), Hasan, R.Kaan, A.Kadir (Karasu Güven)