Hendek İnşaat Tadilat

Fransa’nın Montpellier kentinde düzenlenecek olan Avrupa büyükler Karate şampiyonası hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Hendek Belediyesi Karate takımı sporcuların Büşra tosun A milli takım adına 55 kg’ da altın madalya mücadelesi verecek.

KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM

A milli takıma Büşra’yı ziyarete giden Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol Büşra’nın hazır olduğunu ve kendini çok iyi hissettiğini dile getirirken aynı zamanda Tosun şunları söyledi:’ bu kamp kendimi çok iyi hissediyorum. En ufak bir sakatlık bile yaşamadım. Bu moral ve motivasyonum ile ülkeme, ilçeme ve kulübüme altın madalya kazandırmak için elimden geleni yapacağım. Antrenörlerim Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’un da emeklerini boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.’ Dedi.

HENDEK BELEDİYESİ BAŞKANI İRFAN PÜSKÜLLÜ BAŞARILAR DİLEDİ

Yoğun siyası programları nedeniyle kampa ziyarete gidemeyen Başkan Sayın İrfan Püsküllü Büşra tosuna başarılar dilerken ;’ Büşra bizim en yetenekli ve başarılı sporcularımızdan biri. İnanıyorum ki terinin son damlasına kadar mücadele ederek ülkemize, ilçemize ve kulübümüze altın madalya kazandıracaktır. Aynı zamanda A Milli takım adına yarışacak olan diğer tüm sporcularımıza da başarılar diliyorum.’ Dedi.

                İLÇE SPOR MÜDÜRÜ FEYZULLAH KÖSTERELİ DE BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİ

                Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Feyzullah Köstereli, tosuna Başarı dileklerini iletirken aynı zamanda;’ Büşra bizim İlçemizin ve Ülkemizin başarılı sporcularından biri. Biz İlçemizden böyle başarılı sporcuların çıkmasından çok memnunuz ve bu durumdan gurur duyuyoruz. Aynı zamanda Büşra üzerinde çok emeği geçen Antrenörler Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’a da ayrı ayrı teşekkür dileklerimi iletiyorum. Büşra’nın Fransa’da son saniyelere kadar mücadele edeceğini biliyorum ve başarıla diliyorum.’ Dedi.