Hendek İnşaat Tadilat

MHP İl Başkanı Levent Bülbül ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Adaylarının çalışmalarına katılmalarının yanı sıra sahada çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta boyunca sabah kahvaltılarını şehrimizin yerel gazeteleriyle yapan MHP İl Başkanı M. Levent Bülbül ve yönetimi, ardından ilçelere, köylere gidip bu seçimlerde MHP’nin rolünü, çalışmalarını ve Sakarya’yı nasıl temsil edeceklerini anlatıyor.

MHP’nin tam kadro ve birlik içerisinde çalışmaları halktan da destek görüyor. MHP İl başkanı Levent Bülbül’ün katkıları ise gözden kaçırılmayacak kadar hat safhada. Adaylarla birlikte Sakarya’yı karış karış gezen Bülbül kararsız seçmenin oyunu hedeflediklerini belirterek Sakarya’da MHP’nin oyunu en az 250.000 sayısına ulaştırıp birinci parti olmak istediklerini söyleyerek vatandaşların desteğini istiyor.

MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül  ‘’  MHP’nin Sakarya’da birinci parti olma hedefi bu liste ile birlikte daha da perçinlenmiştir. Türkiye iktidar değişikliğine hazırlanıyor. Bu seçimlere en iyi hazırlanan parti olduğumuzu görüyoruz. Teşkilat olarak Sakarya'da 1'nci parti konumuna yükselme hedefimiz var. Sahada yaptığımız çalışmalarda umudumuzun boşa olmadığını görüyoruz. MHP bu seçimlerde Sakarya profiline uygun kendi içinden yetişmiş yetkin adaylarla çıkmıştır. Biz Sakarya’da birinci parti olma hedefindeyiz ve bu afaki bir hedef değil. Yerel seçimlerde aldığımız yüzde 29,5 olan oyumuz 250 bin bandına oturduğunda Sakarya’da birincilik ortadadır. Bu uçuk bir hedef değil. Çalışmalarımız da bu doğrultuda devam ediyor. Şu an sahada olan tek partiyiz. MHP ciddi bir mücadele içinde. Biz bugüne kadar başkaları tarafından tarif edilen bir parti olduk. Bundan sonra MHP’liler kendini anlatacak. Tamamıyla helal bir mücadele gösteriyoruz. Herkes dişinden, tırnağından arttırdığıyla sahada’’ şeklinde konuşmuştu.

Bülbül, “Biz meseleye reaksiyoner bir mantıkla yaklaşmıyoruz. Sahadayız, insanlarımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne nasıl gelir bunun telaşı içindeyiz. Bugün MHP toplumda uzlaşının adresi olarak görülüyor.

Bülbül “ Biz CHP seçmeninin siyasi tercihlerine saygı duyuyoruz. CHP’lilerden MHP’ye oy vermenin mümkün olduğunu 30 Mart’ta gördük. Ve bu seçmenle, çok medeni koşullar altında bir birliktelik sağladık. Bu seçimde de Sakarya’nın şansı olan MHP’ye yönelmeleri noktasında bir meyil olduğunu görüyorum diyerek MHP gümbür gümbür geliyor ifadelerine yer verdi