Hendek İnşaat Tadilat
MHP İl Başkanı Levent Bülbül basın toplantısı düzenledi. Bülbül, AKP’li belediye başkanlarından şehre kimlik kazandıracak çalışmalar beklediklerini belirterek, “İnşallah bizi bu konuda şaşırtırlar” dedi. 

  MHP İl Başkanı Levent Bülbül, haftalık basın toplantısında konuştu. Toplantıya, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri de katıldı. Seçim sonuçlarını değerlendiren Bülbül, “MHP 17.6lık oranla ülkede üçüncü oldu. İstanbul ve Ankara dışında çoğu ilde ikinci sıradayız. Oyumuzun 2 milyon arttığını ve MHP’ye ciddi bir yönelimin olduğunu görmekteyiz” dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Bülbül, “Toplumun genelini kucaklayacak bir Cumhurbaşkanı belirlenmelidir. Bizim AKP’lilerle bir sıkıntımız yok. Bizim sıkıntımız tamamen AKP Hükümetiyle” şeklinde konuştu. 

 

MECLİS ÜYELERİ

İlimizde 70’in üzerinde MHP’li meclis üyesinin görev yapacağını dile getiren Bülbül, “Arkadaşlarımızın muhalefet görevini layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Aktif, etken ve sorgulayan bir yapıyla çalışarak Sakarya’nın menfaati için mücadele edeceklerdir. Milletin menfaatine olacak her işin takipçisiyiz” dedi.

 

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Önümüzdeki dönemde ilimiz için neler yapılacağını merakla beklediklerini anlatan Bülbül, “Bu noktada eksiklikleri kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz. Devamlı belirtilen ulaşım mastır planları, kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmalar, Sapanca Gölü’nün koruma altına alınması gibi konuların takipçisi olacağız. Bunun dışında köyler de Büyükşehir’e bağlandı. İktidar partisi belediyeleri aldığında hizmetlerin kolay yapılacağını söylüyorlardı” dedi. Şehre kimlik kazandıracak çalışmaları beklediklerini ifade eden Bülbül, “İnşallah bizi bu konuda şaşırtırlar” ifadelerini kullandı.

 

BAHANE YOK

Geyve’de 1 Milyon TL’lik gıda maddesi dağıtıldığı ilgili soruya cevap veren Bülbül, “Bu iddialar bizim de kulağımıza geldi. Ama bu söylemlerin gerçek olması da bizim bahanemiz olamıyor. Seçmenin iradesi üzerinde çok ciddi manipülasyonlar yapılıyor. Bizim görevimiz doğruyu anlatmak ve kabul ettirmektir” biçiminde konuştu.