Hendek İnşaat Tadilat
MHP Sakarya İl Teşkilatı, Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğum günü dolayısıyla bir anma programı düzenledi

MHP Sakarya İl Başkanı Dr.Av.Muhammet Levent Bülbül programda yaptığı konuşmasında  “Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş bugün yaşıyor olsaydı, ülkücü hareketin geldiği noktayı yetersiz görürdü ve daha çok çalışın derdi. Türkiye’nin bu haline de asla razı olmazdı” dedi.
MHP İl Teşkilatı’nda düzenlenen anma programı sonrasında, günün anlam ve önemine dair görüş belirten İl Başkanı Bülbül, şunları söyledi:

“MHP, KENDİNDEN HEP SÖZ ETTİRECEK”
“Saygıdeğer Başbuğumuzu ve kıymetli düşüncelerini almak amacıyla doğum gününde anma programı düzenledik. Toplantıya yoğun katılım oldu. Anma programında, Başbuğun fikriyatına, getirdikleri, yapmak istedikleri ve ülkücü hareket için koyduğu hedeflere yer verdik. Tüm bunları birbirimizle paylaştık.
MHP 40 yılı aşkın siyasi geçmişiyle ayakta duran bir parti olarak, inşallah ilelebet Türkiye’de ve dünyada kendisinden söz ettirecek.

“TÜRKEŞ’DEN ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR”
Sayın Türkeş Türk’üm demenin ne demek olduğunu, Türk milletine mensup olmanın ne anlama geldiğini, sosyolojik ve tarihsel tüm geçmişiyle birlikte bize anlatmış, eserleriyle önemli fikirler vermiş bir liderdi. Geçmişinden feyz alarak gelecek adına hayatını feda etmiş, yıllarını burada geçirmiş ve bu uğurda işkencelere göğüs germiş, gelmiş geçmiş en büyük Türk liderlerinden biriydi. Her yerde Başbuğ olarak tanındı ve öyle de anıldı. Ondan öğrenecek çok şey var. Dün söyledikleri, bugün de geçerli…

“ÜLKÜCÜLERE ‘DAHA ÇOK ÇALIŞIN’ DERDİ”
MHP Sakarya İl Başkanı Muhammed Levend Bülbül “Sayın Türkeş bugün yaşıyor olsaydı, ülkücü hareketin ve ülkemizin geldiği nokta için ne düşünürdü?” şeklindeki soruyu cevaplandırırken de şöyle konuştu: 
“Sayın Başbuğumuz bugün yaşıyor olsaydı, ülkücü hareketin giderek büyüyen ve yayılan bir hareket olduğunu gördüğünde memnuniyet duyardı, ama yine de yetersiz olduğunu söylerdi. Daha da ileriye gidin ve daha çok çalışın derdi. Türkiye’nin bu haline de asla razı olmazdı.”