Hendek Sentetik sahada oynanan maça, Boğazspor iyi başladı. Boğazspor maçın ilk yarısında Oğuzhan,Talha ve Selahaddin golleriyle soyunma odasına rahat gitti. İkinci yarı Akyazıspor ataklarını sıklaştırarak maçı 3-2 yapsada, Mert'in penaltı golüyle Boğazspor 3 puana uzandı.

1.Amatör B Grubunda gençlerle mücadele eden Boğazsporda gençlerin oynadığı futbol her geçen hafta iyiye gidiyor. Ligin yaş ortalaması olarak en genç takımı olan Boğazsporu seyredenler, gençlerin oynadığı futboldan keyif aldıklarını söylüyor.

Kulüp başkanı Şenol Taşkın maç sonrası; " İzleyenlere keyif veren bir maç oldu. Genç bir kadroyla mücadele ediyoruz. Gençlerimizin performansından ve oynadığı futboldan memnunuz. Gençlerimize güveniyoruz. Boğazspor, oynadığı futbolla ve gençlerden kurulu kadrosuyla, Sakarya'da sempati topluyor. Takımı en iyi şekilde hazırlayan Davut Torlak, Adem Berberoğlu ve Çetin Yılmaz hocalarımıza teşekkür ediyorum." Diye açıklama yaptı.

Maç sonu Hendek Boğazspor futbolcularının performansı takdir topladı.
Lig başında Hendekspor’un pilot takımı olan ve Alt yapıda ki gençlerle lige başlayan Boğazspor takımı oyuncuları her hafta oynadıkları futbol ile göz kamaştırırken gençler gelecek vaad ediyorlar.
Hendek Boğazspor aldığı galibiyet sonrası Kavurmacı Ahmet’in konuğu oldular. Kavurmacı Ahmet Küçük futbolculara yemek ikramında bulunurken galibiyetten dolayı futbolcuları kutladılar.