Hendek Vadi Emlak

Önümüzde ki sezon süper amatör kümede mücadele edecek olan Hendek Boğazspor’da Kulüp Başkanı Şenol Taşkın Haberhendek editörü Mehmet Kavis’i ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Boğazspor kulübü Başkanı Şenol Taşkın sezon boyunca haberleri ile kamuoyuna duyuran Haberhendek editörü ve Bizim Sakarya Gazetesi Hendek temsilcisi Mehmet Kavis’e plaket takdim ederek teşekkür etti.

Boğazspor Kulüp Başkanı Taşkın’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Haberhendek editörü Mehmet Kavis “ Şampiyon olan ve önümüzde ki sezon Süper amatör kümede ilçemizi temsil edecek olan Boğazspor’u kutluyorum. Hendek bir sporcu fabrikasıdır. Kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve uzaklaşmanın en güzel yolu spor yapmak ve sporun içinde olmaktır. Bunun için çaba sarf eden İlçemizde spor faaliyetlerinde bulunan Başkanlarımıza, Yöneticilerimize, takımlarımıza, Antrenörlerimize ve sporcularımıza gösterdikleri performans ve başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Bizlerde basın mensubu olarak sporun yanında olmaya devam edeceğiz. Hendek birçok branşta şampiyonlar yetiştirmekte. Birlik ve beraberlik içerisinde başarı çıtamız daha yukarılara çıkacak ve ileriki zamanlarda Hendek şampiyon ilçe olarak hafızalarda kalacağına inanıyorum” dedi.