Hendek Vadi Emlak

Hendek Boğazspor Kulüp Başkanı Şenol Taşkın, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıdvan Kırval ve Necmi Taşkın, takıma transfer edilen futbolcular ile birlikte İş adamı ve Boğazspor yönetim Kurulu üyesi olan Danyal Kaya’yı makamında ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundular.

Hendek Boğazspor Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve Futbolcuların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren iş adamı ve yönetim Kurulu üyesi Danyal Kaya “ Boğazspor’un her zaman yanındayız. Elimizden geldiğince desteğimizi vereceğiz. Futbolcularımıza sakatsız ve başarılarla dolu sezon diliyorum” diyerek Boğazspor’un BAL ligine çıkacağına inandığını ifade etti.

Boğazspor Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bu yıl takımın hedefinin BAL Ligi olduğunu ve bu doğrultuda çalışmaları yürüttüklerini ifade ederek destek veren iş adamlarına teşekkür ettiler.

Ziyaretin ardından Boğazspor yönetimi ve futbolcuları Erenler stadında Tekspor ile yapacağı hazırlık karşılaşması için hareket etti.

Boğazspor Dış Transferde Atağa Kalktı

Bir yandan sezon hazırlıklarını sürdüren Hendek Boğazspor diğer yandan dış transferde de görüşmelerini sürdürerek futbolculara imza attırıyor.

Altı Futbolcu Anlaştı

Boğazspor dış transferde 6 futbolcuyu renklerine katarak BAL ligi hedefi doğrultusunda kadrosunu hazırlıyor.

Süper Amatör küme temsilcilerimizden Hendek Boğazspor dış transferde İzmirgücüspor’dan Sercan Subaşı, Sinopspor’dan Hakan Salgırboyu, Bursa Kestelspor’dan Abdülhamit Parıltı, Elbistan Belediyespor’dan Aykut Deniz, Adana’dan Hasan Bellibaş ve Cabbar Tekke ile anlaşmaya vardı.