Hendek Vadi Emlak

Hendek Meydan isimli Facebook sosyal paylaşım sayfasında paylaşılan bir yazı dikkat çekti. Paylaşımda 3 Mart tarihinde SATSO Başkanı tarafından basına yansıyan konuşmasının aynısının , 17 gün sonra  20 mart’ta Milletvekili Aday Adayı Ali İnci’nin de basına yansıyan bölümle aynı olması sosyal paylaşım sayfasını takip edenler tarafından kopya çekiliyor yorumları yapıldı.

Sosyal Paylaşım sayfası Hendek Meydan’da yapılan paylaşım

Bu kadar benzerlik biraz fazla değil mi?

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul’un 3 Mart günü basına yansıyan açıklamasındaki ifadelerin tıpa tıp aynısı, Milletvekili Aday Adayı Ali İnci’nin 20 Mart’taki bir açıklamasında yer aldı.

BİRİ KOPYA MI ÇEKİYOR?

SATSO Başkanı Mahmut KÖSEMUSUL: Sakarya, ülkemizin yıldızı konumunda. Önümüzdeki zaman boşa harcanmamalı ve nitelikli kullanılmalı. Sakarya, Yeni Türkiye’nin lokomotifi olabilecek altyapıya sahip. Harman zamanı diyoruz. (3 Mart 2015)

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ali İNCİ: Sakarya ülkemizin yıldızı. Önümüzdeki zaman boşa harcanmamalı ve nitelikli kullanılmalı. Sakarya, Yeni Türkiye'nin lokomotifi olabilecek altyapıya sahip. Harman zamanı diyoruz. (20 Mart 2015 )

Kaynak : https://www.facebook.com/hendek.meydan?fref=ts