Hendek Vadi Emlak
BİLGEÇ (Bilinçli ve Gelişimci Eğitim Çalışanları ) sendikası üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri Hendek’te yapılan bir toplantı ile bir araya geldi.

Katılımın yoğun olduğu toplantıya Genel Sekreter Erol Atalar ve Kurucu üye,delege olan Ahmet Yıldız’da katılımcılar arasındaydı. Gündeminde Olağan Üstü Genel Kurul bulunan sendikanın çalışmaları, plan ve projeleri anlatıldı. 17-18 Mart 2012 tarihlerinde yapılacak olan genel kurula ilçemizde kısa zamanda kendini üyelerine sevdiren bir çok ilde adından bahsettiren BİLGEÇ Sendikası Sakarya İl Başkanı Osman Atmaca’nın organize ettiği akşamda yapılan istişareler sonucu Sendikanın Genel Merkez Yönetim Kurulu adayı olması teklif edildi toplantıda bulunan delege arkadaşların isteği üzerine Osman Atmaca yönetim kurulu adayı oldu.

Türkiye’nin 25 iline yayılan yaptığı çalışmalar ile açtığı birçok davalarla adından söz ettiren sendika; kısa zamanda eğitim çalışanlarının gönlünü fethetti. Kocaeli/Körfez Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan aynı zamanda sendikanın Genel Sekreteri olan Erol Atalar yaptığı konuşmada; eğitim çalışanlarına bugüne kadar sahip çıkılmadığına değindi, bir çok eğitim çalışanın çalışma koşullarının çok yetersiz olduğunun söyleyen Atalar artık kendi evleri olan bu etkin sendikaya eğitim çalışanlarının sahip çıkması gerektiğini belirtti.  Samimi bir ortamda geçen toplantı iyi temenni ve dileklerle son buldu.