Hendek Vadi Emlak

18 Mart Çanakkale Zaferinin 101. Yıl etkinlikleri kapsamında "Çanakkale zaferi yüreğin, bileğin zaferi" projesi ile Liseler ve Ortaokullar arası bilek güreşi yarışması düzenlendi.

Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen yarışmaya, Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık, Hendek Askerlik Şubesi Başkanı Per. Yzb. Gökhan Aydın, Hendek Zabıta Müdürü Murat Tokat, Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Feyzullah Köstereli, Kurum Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve çok sayıda Öğrenci katıldı.

Kaymakam’dan Bilek Güreşi

Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık ve Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli günün anlam ve önemini belirten konuşmalarında Çanakkale Zaferi’nin ve Spor’un önemini vurgulayarak yarışmaya katılan tüm Öğrencilere başarılar diledi. Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık Öğrenciler ile temsili bilek güreşi yaparak Öğrencilerin heyecanlarına ortak oldu.

Müsabaka Hakemleri Kemal Ayyıldız, Akif Yeşil ve Kazım Öngay yönetiminde yapılan Şampiyona Öğrencilerin kıyasıya mücadelelerine sahne oldu. Müsabakalar sonrasında dereceye giren Öğrencilere ödülleri 18 Mart Cuma günü Hendek Ticaret Merkezi Konferans salonunda düzenlenecek tören ile verilecek.

Şampiyona sonunda dereceye giren Öğrenciler;

Genç Kızlar 50 Kg
1. Gamze Atabaş
2. Ece Atış
3. Nurdan Güneysu

Genç Kızlar 60 Kg
1. Derya Kaya
2. Hanım Kasım
3. Saliha Sinem

Genç Kızlar 70 Kg
1. Sena Sunman
2. Aysel Deniz Tütüncü
3. Melisa Akbulut

Genç Kızlar 80 Kg
1. Buket Genç

Genç Erkekler 50 Kg
1. Muhammet Bektaş
2. Ufuk Çakır
3. Berat Özcan

Genç Erkekler 60 Kg
1. Furkan Demiray
2. Abdullah Kol
3. Uğur Duman

Genç Erkekler 70 Kg
1. Abdulkadir Kara
2. Hüseyin Sivaz
3. Oğuzhan Çakır

Genç Erkekler 80 Kg
1. Veda Bulut
2. Osman Nuri Çelik
3. Hüseyin Talha Okuş