GOLCÜ İDMANLARA BAŞLADI
TFF 3.Lig temsilcimiz Hendekspor yeni sezon hazırlıklarına ara veremden devam ediyor 9 Ağustos Pazartesi  günü Abant kampına start verecek olan mavi siyahlı ekibe bir sevindirici haber Berkay Ekici’den geldi. Genç oyuncu yapılan idmanlarda takımda ki yerini aldı. Ekici geçtiğimiz sezon attığı goller ile Hendekspor’un 3.Lige çıkmasında büyük katkı sağlamıştı.

MUHAMMET TAKIMDAN AYRILDI
TFF 3.Lig temsilcimiz Hendekspor’da sezon başı  Şile Yıldızspor’dan transfer edilen Muhammet  Reşat Şahingöz, ailevi nedenlerden dolayı mavi siyahlı ekip ile yollarını ayırdı.
ŞOK AYRILIK
TFF 3.Lig temsilcimiz Hendekspor’da sezon başı  Şile Yıldızspor’dan transfer edilen orta saha oyuncusu  Muhammet  Reşat Şahingöz, ailevi nedenlerden dolayı mavi siyahlı ekip ile yollarını ayırdı. Transfer çalışmalarını sürdüren temsilcimiz 9 Ağustos’ta yapılacak olan Abant kampına kadar transferlerini yetiştirmek istiyor. Zor bir grupta yer alan Hendekspor bu sezon ligde kalmak için elinden gelenini yapacak. Abant kampı sonrası ise takımdan giden ve kalan oyuncuların netleşmesi bekleniyor.