Hendek İnşaat Tadilat
Berberler ve Kuaförler Odası Federasyonunun Denizbank ile protokol imzalamasının ardından Denizbank Sakarya Yetkilileri  Hendek’te ki Berber ve Kuaförleri bilgilendirme toplantısı yaptı.

Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlık toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısına Berberler ve Kuaförler Odası Hendek Başkanı Vahdet Çilek,Denizbank Sakarya Şube Müdürü Tahir Akduran,İşletmeden sorumlu Burak Çelik ,Berberler ve Kuaförler katıldı.

Bilgilendirme toplantısında Banka yetkilileri Berber ve Kuaförleri yeni imzalanan protokol maddeleri ve içeriği konusunda bilgiler vererek isteyen Esnafların kolaylıkla İşletme kartı sahibi olabilecekleri ifade edildi.

Berberler ve Kuaförler Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek “ Banka ile yapılan protokol sonrası ilçemizde bulunan Berber ve Kuaförlerimizin bilgi sahibi olmaları için Banka yetkilisi görevli arkadaşımızın bilgilerini almalarını istedik.Esnaflarımız işletme kartını çok amaçlı kullanabilecekler.Bilgilendirme toplantımıza gelen Banka yetkililerine teşekkür ederim” dedi.