Hendek Vadi Emlak
Hendek’te hizmet veren Belkıs Saç tasarım salonu işletme sahibi Belkıs Cerav İzmit’te kardeşi Tuğba ile birlikte ikinci şubeyi törenle hizmete açtı.

İzmit Karabaş Mahallesi Abdurrahman Yüksel Caddesi Belsa plaza karşısı 2.katta hizmete başlayan Beltuğ Saç tasarım salonun açılış törenine İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut,Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Gülseren Turgut, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek,Yönetim kurulu üyeleri,Beltuğ Saç Tasarım salonu  İşletme sahipleri Belkıs Cerav ,Tuğba Demirtel ve yakınları katıldı.

İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut ve Oda başkanlarının hayırlı olsun dilekleri ile yapılan açılışın ardından Beltuğ saç tasarım salonu işletme sahipleri  Belkıs ve Tuğba kardeşler misafirlerle yakından ilgilenerek ikramlarda bulundular.

Saç tasarım mankenlerinde hazır bulunduğu açılışın ardından Hendek’te hizmet veren Belkıs saç tasarım salonun ardından ikinci şubesi Beltuğ Saç tasarım salonu da hizmet vermeye başladı.