Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir ve Meclis Üyesi A.Adayları Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.

Bedir’in Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ı ziyaretine AK Partiden Belediye Meclis Üyesi A.Adayları ve muhtarlarda katıldı.

İnsanlara hizmet etmek için yola çıktık

Sohbet havasında geçen ziyarette AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir “Bizleri seçebilir veya seçmeyebilirler. Önemli olan şuanki ortamın birlik ve beraberlik içerisinde olmasıdır.Projelerimizi ileriki zamanlar içerisinde gündeme getireceğiz.Mevcut belediye Başkanımız ile 12 yıl beraber çalıştık.Herkes aday adayı olabilir.Bizde aday adaylığımızı açıkladık.İnsanlığa değer vererek ,insanlara hizmet etmek için yola çıktık. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden çalışmalar yapmalıyız.

Hak ve adaletten yanayız

Bedir sözlerine şu şekilde devam etti.Bizler bu ilçede birlik ve beraberlik içerisinde değerlerimizi daha iyi korumalıyız. Çünkü bu ilçede beraber yaşıyoruz. İlçemiz dışında yardımlar yapılıyorsa,neden ilçemizde ki köylere de bu yardımlar yapılmasın.Ben siyaseti rekabet olarak görmüyorum.Benim amacımda bunlar yok.Ben herşeyi hizmet olarak görüyorum.Bizden olan yada bizden olmayan diye böyle bir düşüncemiz yok.Biz hak ve adaletten yanayız.Hak ve adil olmayanların yanında olmayız.Muhtarlar Derneği Başkanımıza ve muhtarlarımıza bizleri ağırladıkları için teşekür ederim ” dedi.

 

Hüseyin Baylan “Bizler köyler olarak Belediyeden bir çok hizmeti aldık. Şimdi köylerde belediyeler için oy kullanacaklar.Belki daha farklı yardımları olabilir.Halkımız siyasetçilerimizi sadece seçim zamanları değil seçim sonrasıda görmek istiyor.Tüm siyasiler bunu yapmalıdır.Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret yapılan sohbetin ardından sona erdi.