Hendek İnşaat Tadilat
 AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir çalışmalarına hız verdi.

Bir süre önce AK Parti Hendek Belediye Başkanlığı A.Adaylığı başvurusu yapan Av.Ekrem Bedir  başvurusunun ardından çalışmalaına aralıksız devam ederek esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Bedir ,ilçe esnaflarını ziyaret ederek istek ve sıkıntılarını dinliyor. AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir’i ziyaret ettiği esnaflar ve vatandaşlar ilgi ile karşılarken vatandaşlarda kısa sürelide olsa sohbet edip kendisine hayırlı olması temennisi ile bilikte başarılar dilediklerini ifade ettiler.

İlçe esnafının ve vatandaşların gösterdiği ilgi ve teveccüh nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden A.Adayı Ekrem Bedir ,Hayırlısı ile göreve geldiğimizde Hendeğimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız.Amacımız insanlarımıza hizmet etmek.Bize gösterilen ilgi nedeniyle esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.Bizlerde onların bu ilgisini boşa çıkarmamanın gayretini var gücümüz ile vereceğiz” dedi.

Bedir,esnaf ziyaretlerinin yanı sıra düğünve cenaze cemiyetlerine de katılarak,vatandaşların mutlu ve üzüntülü günlerinde yanında olmayı ihmal etmeden çalışmalarını sürdürüyor.