Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir, bir yandan ev toplantılarını sürdürürken,bir yandan çalışma arkadaşları ile birlikte istişare toplantıları gerçekleştiriyor.

AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir, AK Parti  Belediye Meclis Üyesi A.Adayları Hamdi Özkılınç, Av.Hasan Serdar Baykal,Abidin Kılıç ve aileleri ile birlikte Bayraktepe tesislerinde sohbet ederek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Bedir ve çalışma arkadaşları bir yandan istişare toplantıları gerçekleştirirken diğer yandan ev toplantılarını da aksatmadan sürdürüyor.

Bedir ve çalışma arkadaşları Çiftlik Mahallesinde ev toplantısı gerçekleştirdi .Çiftlik mahallesinde sohbet havasında geçen ev toplantısında Bedir ,mahalle sakinleri ile sohbet ederek istek ve sıkıntılarını dinledi.

AK Parti Hendek Belediye Başkan A.Adayı Av.Ekrem Bedir “ Bir yandan ekibimizle birlikte istişare toplantılarımızı sürdürüyor, diğer yandan ev ziyaretlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Ekibimiz ile birlikte inandık ve çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.Bizlere teveccüh gösteren ve misafirperver bir şekilde ağırlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.