Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir ve beraberinde ki adli Amirler 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Emniyet Müdürlüğüne gelerek her daim Emniyet Teşkilatının yanında olduklarını ifade ettiler.

Türk Polis Teşkilatının 171. Yıl kutlamaları tüm heyecanıyla emniyet Müdürlüğünde devam ediyor. Öğle den sonra Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Cumhuriyet Savcılarından Yunus Emre Özbey, Emre Kaya ve Sulh Ceza Hakimi Emniyet Müdürlüğüne ziyarete geldiler. Samimi bir ortam da gerçekleşen ziyarette Başsavcı Aydemir her  zaman polisin destekçisi olacaklarını ifade etti. Hendek polisinin gayretlerinden bahseden Aydemir, ilçemiz diğer ilçelerden nazaran bazı konularda daha iyi olduğunu belirtti.

 

Daire Amirlerinden Emniyete Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının 171. Yıl kutlamaları çerçevesinde Daire Amirleri Emniyet Müdürü İsmail Baş’ ı makamında ziyaret ettiler.

10 Nisan Polis Haftası olması münasebetiyle Daire Amirleri Emniyet Müdürlüğüne gelerek emniyet personelinin polis haftasını kutladılar.

Ziyarete Daire amirlerinden Nüfus Müdürü Turgay Akın, İlçe Seçim Müdürü Yaşar Durmuş, eski Tarım Müdürü Ata ve Mal Müdürü Muammer Öğretici katıldı. Daire amirleri Emniyet Müdürü Baş’ı makamında ziyaret ederek polis haftasını kutladılar.

Emniyet Müdürü Baş, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi.