Hendek İnşaat Tadilat
 

Hendek Belediyesinin düzenlediği 14.Geleneksel Selman dede yağlı güreşlerinde Baş Pehlivan olan Ahmet Kavakçı aldığı Şampiyonluk kupasını AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’a hediye etti.

Yağlı Güreşlerde Baş Pehlivan olan Ahmet Kavakçı’yı kutlayan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun “ Oğlum Ömer’i kaybederek çok büyük bir acı yaşadım.Bu acımın ardından ilk defa Ahmet Kavakçı’nın şampiyon olması ile birlikte bu acılı günlerimde bir nebzede olsa bana mutluluk verdi. Kendisine şampiyon olmasından dolayı kutluyorum.Bana bu güzel mutluluğu yaşattığı için teşekkür ediyorum

Baş Pehlivan Ahmet Kavakçı ise bu desteğinden dolayı Gülşen Fatma Dursun’a kendisini de oğlu Ömer’in yerine koymasını istediğini belirterek , beni de senin Oğlun Ömer gibi kabul et.Bende senin bir oğlunum .Bu şampiyonluk kupasını sana armağan ediyorum” dedi.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun Baş Pehlivan Ahmet Kavakçı’nın yaptığı bu jest karşısında duygu dolu anlar yaşadı.