2018 Türkiye Off-Road Şampiyonası 21-22 Nisan tarihlerinde Sakarya’da yapılacak olan şampiyonanın 1.Ayağına Hendek’li Engin Başkurt ve Şükrü Mindiloğlu ikilisi de katılacak.

2018 Türkiye Off-Road Şampiyonası 1. Ayağında mücadele edecek olan Hendek’li Engin Başkurt ve Şükrü Mindiloğlu ikilisi destek veren herkese teşekkür ederek Off Road severleri davet ettiler.

54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan da 2014 yılında kurulan kulübün yerel yarışlarda büyük bir başarı göstererek takım halinde birinci olduğunu hatırlattı.

Off-Road’ta Sakarya olarak ilk üç il arasında olduklarını işaret eden Balkan, şöyle konuştu "Bu yarışın amacı şehrin tanıtılmasıdır. Bu açıdan basının desteğini arkamızda görmek istiyoruz. Yarışa katılmak isteyen sporcuların kayıtlarını almaya başladık. Kayıtlar 16 Nisan Pazartesi günü sona eriyor. Yarışma startımız 21 Nisan Cumartesi günü saat 12.30’da verilecek. 7 etaptan oluşacak. İlk 3 etap Cumartesi, diğer etaplar 22 Nisan Pazar günü yapılacak. İzleyiciler cumartesi günü yarışın sadece 1.5 dakikalık bölümünü izlerken, pazar günü yarışın tamamını izleyebilecek"