Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, rahatsızlığı nedeni ile bir süredir hastanede yatan Haberhendek site editörü ve Yenihaber Gazetesi Hendek Temsilcisi Mehmet Kavis’in annesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavakçı’nın anneannesini ziyaret etti.

Hasta ziyareti

Hendek Devlet Hastanesinde rahatsızlığı nedeni ile bir süredir yatan Haberhendek sitesi editörü ve Yenihaber Gazetesi Hendek Temsilcisi Mehmet Kavis’in Annesini ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Kavakçı ve İsmail Karanlık geçmiş olsun dileklerinde bulunarak sohbet etti. Hastane servisinde yatan hastalar AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirterek kendisine teşekkür ettiler. Hastane servisinde yatan diğer hastalara da geçmiş olsun dileklerinde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu daha sonra AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Kavakçı’nın Ananesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Haberhendek ailesi olarak Annemize geçmiş olsun  ziyaretine gelen ve telefonla arayarak  geçmiş olsun dileklerini sunan herkese çok teşekkür ederiz.