Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu , Milletvekili Hasan Ali Çelik ile birlikte Hendek’te taziye ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti İl Danışma meclisi sonrası AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Milletvekili Hasan Ali Çelik  Hendek’te Çakallık Köyü ve Kazimiye Köylerinde taziya ziyaretlerinde bulundular.Taziye ziyaretinde Cenaze yakınlarına başsağlığı dileyen Sofu ve Milletvekili Çelik daha sonra Çamlıca Beldesine geçti.

İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Milletvekili Hasan Ali Çelik’in Çamlıca Belde’sinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretine İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz ve Belde Başkanı Mehmet Fidan’da eşlik etti.

Esnaflarla bir araya gelen Milletvekili Hasan Ali Çelik gündemle ilgili değerlendirmeler yaptı ve  vatandaşları bilgilendirerek sohbet etti.

Çamlıca Beldesi esnafı Milletvekili Hasan Ali Çelik ve İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek yapılan hizmetler nedeniyle kendilerine teşekkür ettiler.

Vatandaşlar Milletvekili Hasan Ali Çelik ve İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya Beldenin eksikleri ile ilgili bilgiler vererek bu isteklerinin çözüme kavuşmasını istediler.

 

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Milletvekilimiz ile birlikte yaptığımız bu ziyaretler sonrası vatandaşlarımızın ilgisi ve göstermiş oldukları misafirperverlikleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın Belde ile ilgili isteklerinin çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaları yapacağız.