Hendek Vadi Emlak

İftar sonrası Başkan Püsküllü Kafelerin olduğu bölgenin trafiğe kapatılması ve ilave olarak Hendek’e kazandırılan 112 Acil Sağlık ekibinin yeri ile ilgili sorularımızı yanıtladı.

Basının görüşlerine açığız

Bayraktepe Tesisleri’nde düzenlenen iftarda, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, basının önemine değinerek ” Her ay düzenli olarak sizlerle kahvaltıda bir araya geliyoruz. Ramazan ayında da iftarda bir araya geldik. Basın bizim için önemlidir. Bizim göremediğimiz eksiklerimiz olabilir, basının bizim gözümüz kulağımız olması, eksiklerimizi hatırlatması, bize görüşlerini bildirmesi bizim için önemlidir. Sizlerin düşüncelerine her zaman önem verdik.  Sizler ilçemizdeki eksikleri görüp bizlere ileteceksiniz ki gereğini yapalım” dedi.

İftar sonrası Başkan Püsküllü, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İftar sonrası Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye Kafeler sokağı haline gelen bölümün esnafların topladığı imzalar ile trafiğe tamamen kapatılmasını istediğini ilettik.

Püsküllü ilk toplantıda en yakın zamanda o bölgenin trafiğe tamamen kapatılacağını ifade etti.

2.OSB’de ilave ekip olarak kurulan 112 Acil Sağlık ekibinin yerinin değiştirilmesi yönünde ki sorumuzu da yanıtlayan Başkan Püsküllü konu ile ilgili daha önce ilçe merkezine yakın yerde yer gösterdiklerini ifade etti. Konu ile ilgili gerekli çalışmaların yapılacağını ifade eden Püsküllü eksikliklerin ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını söyledi.