Kooperatif binasında gerçekleşen Kongreye Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, İyi Parti İlçe Başkanı Fatih Bayındır, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, MHP Sakarya Milletvekili Adayı Yaşar Aygüneş, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Kooperatif Başkanları, Muhtarlar ve Kooperatif üyeleri katıldı.

188 Üyenin olduğu 14 Nolu Yeni Hendek Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Kongresinde Hükumet Temsilcileri görev yaptı.

Divan Başkanı Ali Dayıoğlu, Katip üyeler ise Zekeriya Der, Mahmut Der'den oluştu. Divan teşekküllünün oluşmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

Kooperatif Olağan Kongresinde AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve SESOB Başkanı Hasan Alişan kısa bir konuşma yaparak Kongrenin Hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Kongre sonu kısa bir konuşma yapan 14 Nolu Yeni Hendek Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Ayar “Dördüncü dönemimiz. Arkadaşlarımız bu görevi bize layık gördüler. Mutluyum, Üyelerimle gurur duyuyorum. Hendek’e ve Kooperatifimize yakışacak Başkanlık yapmak için arkadaşlarımızdan izin aldık. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Hepimiz için hayırlı olsun” diyerek Kongreye katılan herkese teşekkür etti.

 

Gündem maddelerinin ardından seçime geçildi ve Kongreye tek liste ile giden Hasan Ayar güven tazeleyerek Başkan seçildi.

14 Nolu Yeni Hendek Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Ayar’ın Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu. Coşkun Küçük, Ali Der, Ayhan Güreli, Mustafa Karagüzel, Mustafa Karaaslan ve Serkan Eşme

Denetim Kurulunda Osman İlyas ve Mehmet Karadeniz yer alırken Dış Denetçi ise Mali Müşavir Vedat Ender Tuna oldu.

Kongre fotoğraf çekimi ve hayırlı olsun temennileri ile sona erdi.