1000 sporcu

12 ilden 40 kulüp 520 kız 580 erkek toplam da 1000 sporcunun mücadele ettiği Trakya KARATE Ligi'nde Hendek Halk Eğitim antrenörleri Volkan Karagöz ve Ümit Atış, sporcuları ile turnuva da fırtına gibi estiler. Yaptıkları maçlarla göz dolduran Hendekli karateciler 6 aaltın, 12 gümüş, 14 bronz olmak üzere toplamda 32 madalya aldılar.

32 madalya

Hendek Halk Eğitim Antrenörleri Volkan Karagöz ve Ümit Atış, sporcuların iyi maçlar çıkardıklarını ifade ederek,"Turnuvada dövüşen sporcularımızı vermiş oldukları mücadeleden dolayı kutlar başarılarının devamını dileriz.  Daha iyileri için çalışmalara devam edeceğiz. Bizlere destek olan herkese Hendek Karate Ailesi olarak teşekkür ederiz "dediler.

Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Hendek Halk Eğitim Müdürü Osman Yılkın," Halk Eğitim olarak çocuklarımızın, gençlerimizin çok yönlü olarak yetişmesi, başarılı olarak kendilerini ve ülkelerini mutlu edecek tüm faaliyetlerini destekliyoruz. Bu güzel sonuçlar bizleri yeni adımlar atma konusunda motive ediyor"dedi.

 

Turnuvada madalya alan sporcularımız;

Altın Madalya:

-Özgür Çağan Ergöz

-Güven Dere

-Mehmet Efe Kayacık

-Yiğit Eren Kaba

-Yusuf Yiğithan Aykın

-Ömer Faruk Akın

Gümüş madalya:

-Elif Hayırlı

-Zeynep Turunç

-Aybike İçyüz

-Ecesu Erdoğdu

-Simay Durmaz

-Kayra Bahadıroğlu

-Sait Kaan Kuru

-Görkem Efe Baş

-Aziz Yaman

-Yusuf Arda Dere

-Sefa Onur Er

-Yusuf Eren Temizel

Bronz Madalya Alanlar:

-Defne Baş

-Duru Gürsu

-Elanur Kaya

-Zümra Arslanoğlu

-Zeynep Hayırlı

-Ceren Bitik

-Nursena Tokacı

-İkra Kavak

-Sudenaz Arslan

-İclal Köse

-Ömer Bitik

-Kerem Caner Akbulut

-İlker Eren Özel

-Niyazi Mert Özmetin