Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İlçesini en başarılı şekilde temsil ederek derece yapan Voleybol ve güreş takımları Kaymakam Mustafa Ayhan,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret ettiler.

Sakarya’da Güreş müsabakalarında ilçemizi başarı ile temsil eden Ticaret Meslek Lisesi Öğrencileri , Beden Eğitimi Öğretmenleri Murat Yiğit ve Yusuf Başer , Voleybolda il şampiyonu olan Hendek Anadolu Lisesi ve Noksel Ortaokulu Yıldız takımı Antrenör İdris Demir ,Okul Müdürleri ve öğretmenler ile birlikte Kaymakam Mustafa Ayhan’ı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı  makamında ziyaret ettiler.

Sporcuları kutlayan Kaymakam Mustafa Ayhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan Öğrencilere hem derslerinde hem de sporda başarılarının devamını dilediler.

Güreşçiler ve Voleybolcular daha sonra Okul Müdürleri ve Antrenörleri nezaretinde Bayraktepe tesislerinde Belediye Başkanı Ali İnci ile bir araya geldiler.

Sporcuları tek tek kutlayan Belediye Başkanı Ali İnci başarıların artarak devam edeceğini belirterek sporcuların başarısında emeği geçen herkese teşekkür etti.