ŞİMDİ MAHALLEMİZ İÇİN BİRLİK ZAMANI

Akpınar Mahallesi Muhtar Adayı Coşkun Barutçu “İşimden dolayı resmi kurumlarla ikili ilişkilerim ve diyaloğum iyidir. Mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini ilgili kurumlara ileterek çözüme kavuşması adına elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz. Mahallemizi hep beraber güzelleştireceğiz, sokaklarımızı ve alt yapı eksiklerimizi belediye ile diyalog halinde olup yaptıracağız.          

Mahallemiz ihtiyaç sahibi sakinlerine, yaşlı ve bakıma muhtaç olan insanlara tespit ederek sosyal yardımlaşma ile diyalog halinde her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için tüm gücümüzle uğraşacağımıza söz veriyoruz. Muhtarlığı iş olarak değil, hizmet olarak görenlerdeniz, Mahallemizin ihtiyaçlarını elbirliğiyle çözmek için, değerli mahalle sakinlerinden destek talep ediyorum. Gelişen ve değişen hayat şartlarında mahallemizin ihtiyaçları değişmekte ve artmaktadır. İhtiyaçlarımızı en alt seviye düşürmek için, benden önce muhtarlık yapmış olan abilerimle ve kardeşlerimle birlikte en iyi hizmeti yapmak için çalışacağız

COŞKUN BARUTÇU KİMDİR

1978 Hendek Doğumluyum. İlkokulu Mustafa Asım İlkokulu, orta okul ve liseyi Hendek İmam Hatip Lisesinde okudum. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Hendekspor ve Mahmutbey spor da top oynadım. 15 yıldır Anadolu Sigorta acentesi ( Paşa Sigorta) çalışmaktayım. Evliyim, 3 çocuk babasıyım.