Sakarya’yı 2’nci Bölgede temsil edecek 7 BAL temsilcimizin grupları belli oldu. Hendekspor Sakarya takımlarının yer aldığı 4. Grupta mücadele edecek.

FİKSTÜR BELLİ OLDU

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde çekilen kura töreninde takım temsilcileri yer almadı. Temsilcimiz Hendekspor, Arifiye Kalaycıspor, Karasuspor, Pamukova1968, Sapanca Gençlikspor 4.Grup’ta yer alırken,  Erenlerspor ve Serdivanspor 5.Grup’ta Yalova ekipleri Kadıköyspor ve Altınova Belediyespor ile birlikte yer aldı. Sezonun ilk haftasında ise BAL’ın 4 iddialı ekibi birbirleriyle karşılaşacak.

Hendekspor Ligin ilk maçında Sapanca Gençlikspor’a konuk olacak. Diğer grupta ise Erenlerspor ile Serdivanspor karşı karşıya gelecek.

HEDEF PLAY OFF OLACAK

BAL’da 5 Sakarya takımı 4.Grup’ta, 2 Sakarya takımı ise 2 Yalova takımıyla birlikte 5. Grupta yer aldı. Buna göre 9 ayrı bölgede oynanacak grup aşaması müsabakalarının ardından grup birincilileri Play-Off’a katılma hakkı elde edecek.  6 grup birincisi kura çekiminin ardından 3’Erli 2 gruba ayrılacak. Grup liderleri final mücadelesinde karşı karşıya gelecek ve kazanan ekip 3’ncü lige adını yazdıracak.