Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te Zeki Cömert Parkı’nın bakımsız hali vatandaşların tepkisini çekti. İlçe sakinleri parkın bakıma alınıp temizlenmesini istedi.

 Hendek’te özellikle köylerden gelen vatandaşların başlıca dinlenme mekânı olan Zeki Cömert Parkı’nın bakımsız hali tepki çekti. Vatandaşların tepkisi üzerine parka gelen CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı ve yönetim kurulu üyesi Reyhan Azak, parkı gezerek şikâyetleri dinledi. Vatandaşlar parkın kirliliğinden şikâyet ederken şunları söyledi:

Fıskiyeler çürüdü

İrfan Çiftçi ve Cavit Öz adlı iki vatandaş şunları söyledi “Buraya ailece geliyoruz.  Bu park bir nevi dinlenme ve buluşma yerimiz. Halkın rahat bir şekilde dinlendiği bu park temizlenmeli ve bakıma alınmalıdır. Burada çok güzel bir havuz var. Ancak fıskiyeler çalışmıyor ve çürümeye yüz tutuluyor. Burasının bakımı yapılarak daha güzel bir ortamın olmasını istiyoruz.”

Hendek’in değeri

CHP İlçe Başkanı Karakadı ise şunları dile getirdi: “İlçemizin orta yerinde emek verilerek yapılan bir parkın ihmalkârlık yüzünden bakımsız olması bizi üzdü. Bu park Hendek’in bir değeridir, ihmal edilmemesi gerekir. Özellikle köylerden gelen vatandaşlarımızın aileleriyle dinlenme yeri olan bu park güzelleştirilmeli.”