Garibana değil benim dediğime verin... 
Kendi istediğine değil ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan erzak yardımı Harmantepe Muhtarı Ahmet Aydın'ı rahatsız etti 
Hendek'te belediye tarafından ramazan ve kısıtlama günlerinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfında yapılan incelemeler sonucunda yardıma muhtaç olduğu tespit edilen vatandaşlara erzak dağıtımı devam ediyor.
Erzak ve patates dağıtımları başvuru yapan ya da kaydı bulunan vatandaşların TC numaralarından yapılan araştırmalara göre devam ederken, Harmantepe Mahallesinde çok ilginç bir olay yaşandı.
Mahalle Muhtarı Ahmet Aydın, ihtiyaç sahibi vatandaşlara götürülen erzakları görünce belediye ekiplerine tepki gösterdi. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından hazırlanan listeye göre ihtiyaç sahibi olan isimlere erzak götürüldüğünü gören Muhtar Aydın, erzak dağıtımı benim istediğim şekilde yapılacak, diye konuşarak dağıtıma engel olmak istedi. Olay büyümeden sonlanırken, ekipler durumu Başkan Turgut Babaoğlu'na bildirdi.
Muhtarın tavrı tepki topladı!
Muhtar " Ben burada herkese söyleyeceğim Hendek Belediyesi buraya gelmiyor, yardımda etmiyor, diye insanlara anlatacağım" diye söylemlerde bulundu.
Muhtarın bu tavrına ihtiyaç sahipleri büyük tepki gösterdi!
Muhtarın bu davranışı, Kaymakamlıka bağlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Listelerinde ihtiyaç sahibi olmayanlar mı yazılıyor? sorusunu akla getirdi.
Vatandaşlar bu olay sonrası Kaymakam beyin tavrı ne olacak?