Bir Araya Geldi

İstanbul’da Partisinin Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlediği bayramlaşma programına katılmak üzere Ankara’dan yola çıkan ve yoğun seçim çalışmaları temposu geçiren MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve beraberindekiler ile birlikte sabah saatlerinde Berceste tesislerinde mola verdi. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli molanın ardından Sinan Erdem Spor Salonu'nda Kİ Bayramlaşma programına katıldı.

İstanbul dönüşü MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve beraberindekiler ile birlikte Hendek TEM Otoyolunda bulunan Özcanlar Köfte Salonunda mola verdiler.

Mola sonunda MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti.

24 Haziran seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunduklarını ifade eden MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu kendisini Hendek’te ağırlamanın gurunu yaşadıklarını da söyledi. Babaoğlu, Devlet Bahçeli’nin tüm partililerin Bayramlarını kutladığını ve selamlarını iletmesini istediğini de dile getirdi.

Bir süre Hendek’te kalan Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli görüşmenin ardından MHP Hendek İlçe Teşkilatı, MHP Meclis Üyeleri ve gençlerle fotoğraf çektirmesinin ardından Ankara’ya hareket etti.