MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul'da yaptığı çeşitli temaslar sonrasında Ankara dönüşünde Hendek’te mola verdi. Bahçeli, partililer ve vatandaşların ilgisiyle karşılandı. 

AK Parti ile MHP arasında kurulan 'Cumhur İttifakı' kapsamında 31 Mart seçimlerine hazırlanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul'da önemli temaslarda bulundu. İstanbul programı sonrasında karayoluyla Ankara'ya doğru yola çıkan Bahçeli, TEM Otoyolu Hendek mevkiinde mola verdi. Burada ıslama köftenin tadına bakan Devlet Bahçeli, bir süre MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve partililer ve vatandaşlarla sohbet etti. Elini öpen çocukları seven Bahçeli, kendisiyle hatıra fotoğrafı çekilmek isteyenleri de kırmadı.

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sakarya'nın ünlü ıslama köftesini her zaman beğenerek yediğini söyledi. Cumhur İttifakı kapsamında seçime giren Bahçeli, bir süre partililerle de görüştü. Yemek molası sonrasında çayını yudumladıktan sonra Bahçeli, sevgi gösterisi altında Ankara'ya doğru yola çıktı.